^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Najlepsi uczniowie 2019/2020

Najlepsi uczniowie w klasach 1-3

Klasa 1b

Borzym Wojciech, Chiżyńska Maja, Chorążyk Nikola, Dzierzkiewicz Patryk, Górnecka Maja, Hyżak Igor, Konieczny Adam, Krupa Lena, Mniszewski Oskar, Ławniczek Weronika, Pawlak Maja, Raszyńska Lena, Wagner Lena, Szczepaniak Rafał

Klasa 1c

Antoni Betka, Nina Borkowska, Oliwia Dzierzgwa, Julia Gołąb, Igor Grzesik, Selena Grześków, Bartek Humeniuk, Daniel Kamiński, Marcel Kaproń, Michał Klepacki, Zuzanna Kubiak, Hanna Kwiatkowska, Hanna Lewczuk, Natalia Matuszewska, Franciszek Miller, Martyna Obodzińska, Milena Peter, Karol Potęga, Filip Trojanowski,Szymon Urbanowski

Klasa 2a

Fabian Jańczak, Wiktor Kaczmarek, Elena Kopikowska, Weronika Korol, Julia Krempa, Juliusz Nowak, Tomasz Oleksy, Weronika Puzacz, Oliwia Puzacz, Hanna Strzelczyk, Kacper Szmigiel, Nikolas Wawrzyniak, Antonina Wąsowicz, Adam Witek

Klasa 2b

Anita Cytrycka, Natasza Gajdamowicz, Miłosz Nowakowski, Hanna Rój, Gabriela Krusz

Klasa 3a

Kacper Baran, Lena Borkowska,  Maksymilian Dysiewicz, Maciej Janecki,  Julia Kaproń,   Julian Lis,  Anna   Michalik,  Inga Popowicz,  Matylda Zielińska, Nadia Korczowska     

Klasa 3b
Grzegórzko Karolina, Klimczak Michał, Kołek Wiktoria, Rzeszowska Antonina, Wagner Pola, Zajączkowska Martyna, Seweryn Woźniak, Zapart Lena

Klasa 3c
Olga Szymańska, Maria Dzierzkiewicz, Dominika Gettner, Gabriela Zawodna, Dominik Wiktorowski, Zosia Strzelczyk, Julia Strzelczyk

Najlepsi uczniowie 2019/2020