^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2019/2020

Osiągnięcia

Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Matematyki - Julia Merk, klasa 8a

Daria Puzacz z klasy 5c oraz Hubert Miniewski z klasy 8b finaliści IV edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Wyróżnienia w Konkursie"Kangur Matematyczny": Hanna Strzelczyk klasa 2a, Maja Miniewska klasa 2c, Inga Popowicz klasa 3a, Zbigniew Hałabura klasa 8b, Martyna Sobczyk klasa 4a

Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich - I miejsca Klara Lachowicz solo i z siostrą Karoliną w duecie, II miejsce dla zespołu w składzie: Aleksandra Mąkosza, Wiktoria Szyszka, Filip Krzywiecki, Patryk Górski, Klara Lachowicz, Karolina Lachowicz, Karolina Tomków, Aleksandra Jensch, Sebastian Olik, III miejsca solo w swoich kategoriach wiekowych - Wiktoria Szyszka i Karolina Lachowicz.

XV Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - w kategorii 4-6 II miejsce zajęła Aleksandra Jensch, w grupie 7-8, solo i w duecie z siostrą Karoliną, I miejsce Klara Lachowicz, II Wiktoria Szyszka i również II w tej kategorii zespół w składzie: Aleksandra Mąkosza, Wiktoria Szyszka, Filip Krzywiecki, Patryk Górski, Klara Lachowicz, Karolina Lachowicz, Karolina Tomków, Aleksandra Jensch, Sebastian Olik, Anna Macikowska.

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz Wyróżnienie na etapie powiatowym otrzymali:
Adam Konieczny 1b wych. E. Pietrzak
Julia Krempa 2a wych. A. Smolicz
Julia Kaproń 3a wych. R. Szymańska. Ponadto na etapie wojewódzkim Julia Kaproń zdobyła 2 miejsce

Przegląd Powiatowy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE - wyróżnienie:
- Nina Borkowska -  klasa 1c wych. Joanna Mucha

Osiągnięcia sportowe

Srebrny medal Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym, awans do Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych
Skład drużyny: Franciszek Papież, Mikołaj Nowak, Patryk Dudzicz, wszyscy z kl.7a

Osiągnięcia uczniów 2019/2020