^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Najlepsi uczniowie 2018/2019

Oto najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019:

KLASY 1 - 3 SP

Klasa 1a
Kaczmarek Wiktor  
Kopikowska Elena  
Korol Weronika
Krempa Julia  
Nowak Juliusz  
Oleksy Tomasz
Puzacz Oliwia
Puzacz Weronika
Strzelczyk Hanna
Witek Adam
Klasa 1b
Anita Cytrycka
Natasza Gajdamowicz
Franciszek Kościelny
Gabriela Krusz
Sebastian Puchała
Hanna Rój
Klasa 1c
Ćwirko Marta
Grządko Bartosz
Jakubiak Magdalena
Ławecka Maja
Miniewska Maja
Zarzeczny Szymon
klasa 2a
Kacper Baran
Maksymilian Dysiewicz
Maciej Janecki
Julia Kaproń
Julian Lis
Anna Michalik
Inga Popowicz
Oliwier Wałek
Matylda Zielińska
Klasa 2b
Klasa 2c
Patrycja Borkowska
Maria Dzierzkiewicz
Dominika Gettner
Bianka Łukaszewicz
Adam Rdzeń
Julia Strzelczyk
Zofia Strzelczyk
Gabriela Zawodna
Natalia Napieralska
Olga Szymańska
Klasa 3a
Nina Pietrzak
Weronika Sieradzka
Martyna Sobczyk
Wojciech Ćwirko
Paweł Kuczyński
KLASY 4 - 6 SP

Klasa 4a
1. Grzegórzko Kacper – śr. 5,92
2. Lewczuk Gabriela – śr. 5,75
3. Firuta Aleksandra - śr.  5,67
4. Mąkosza Michał - śr. 5,67
5. Kaczmarek Weronika - śr. 5,58
6. Adamowicz Julia - śr. 5,50
7. Cyl Patrycja - śr. 5,50
8. Hałabura Julia - śr. 5,42
9. Kozińska Julia - śr. 5,25
10. Białas-Heltowska - Agnieszka śr. 5,18
11. Jasińska Julia - śr. 5,18
Klasa 4b
1. Dawid Smereczyński  - śr. 5,58
2. Julia Trybus - śr. 5.75
3. Wojciech Siusta  - śr. 5,67
4. Wojciech Kuczyński - śr. 5,58
5. Dawid Beraś - śr. 5,42  
6. Kacper Kowalczykowski  - śr. 5,42
7. Marcel Fuchs – śr. 5,08
8. Patryk Kłyszko – śr. 5,08
9. Oliwier Nawrocki – śr. 5,00
10. Wiktor Drąg –śr. 4,92
11. Milena Loba- śr. 4,82
Klasa 4c
1.Puzacz Daria – śr. 5.92
2. Cyrulik Natalia – śr. 5,58
3. Kwiatkowski Maciej – śr. 5,58
4. Tomków Karolina – śr. 5.58
5. Kopciuch Michał – śr.5,5
6. Marciniak Aleksandra – śr. 5,5
7. Papież Gustaw – 5,5
8. Kubiak Małgorzata – 5,42
9. Nowak Filip – śr. 5,42
10. Taberski Kacper – 5,18
11. Lacroix – śr.5,18
12. Rychter Grzegorz – śr. 5,08
13. Sieradzki Oliwier – śr. 5,08
14. Więch Julia – śr.5,08
15. Banach Gracjan – śr. 4,92
16. Rabcewicz Paweł – śr. 4,83
17. Nowakowska Oliwia –
śr. 4,75

klasa 5a
1. Dawid Julia - śr. 6.0
2. Nebelski Bartek - śr. 5,85
3. Górska Hanna - śr. 5,77
4. Graczyk Marcel - śr. 5.31
5. Lachowicz karolina - śr. 5,31
6. Mucha Oskar - śr. 5,31
7. Kruk Stanisław - śr. 5,23
8. Izydorczyk Konrad - śr. 5.0
9. Urbańska Natalia - śr. 4,92
10. Rosiak Alanda -- śr. 4,85
11. Kubiś Julia - śr. 4,85
klasa 5b
1. Kalbarczyk Miłosz - śr. 5,46
2. Górski Patryk - śr. 5,31
3. Paszkiewicz Błażej - śr. 5,08
4. Soroczyński Jan - śr. 5,0
5. Jachymski Patryk - śr. 4,77
6. Wicha Bartosz - śr. 4,77
klasa 5c
1. Kusyk Alex - śr. 5,85
2. Kaczmarek Aleksander - śr. 5,62
3. Romańczuk Marcelina - śr. 5,54
4. Bundziów Piotr - śr. 5,46
5. Mniszewski Kornel - śr. 5,25
6. Graczyk Emilia - śr. 5,15
7. Hyżak Aleksandra - śr. 5,08
8. Ociepa Natan - śr. 4,92
9. Nosal Gracjan - śr. 4,85
klasa 5d
1. Józefowicz Magdalena - śr. 5,92
2. Humeniuk Julia - śr. 5,77
3. Jensch Aleksandra - śr. 5,77
4. Kuś Julia - śr. 5,77
5. Łuszczek Zofia - śr. 5,69
6. Kołaczkiewicz Mateusz - śr. 5,08
7. Filipiak Amelia - śr. 4,85
8. Olik Sebastian - śr. 4,77

klasa 6a
1. Ważna Magdalena - śr. 6,0
2. Jas Maria - śr. 5,92
3. Nowak Mikołaj - śr. 5,5
4. Statkiewicz Amelia - śr. 5,5
5. Ciosmak Zuzanna - śr. 5,42
6. Papież Franciszek - śr. 5,25
7. Strzelczyk Mateusz - śr. 5,25
8. Niedzielska Laura - śr. 5,17
9. Mikołajczyk Nikola - śr. 5,08
10. Grabowska Marta - śr. 4,92
11. Gracz Nikola - śr. 4,92
12. Andrasik Marta - śr. 4,75
klasa 6 b
1. Kołodziej Nikola - śr. 5,67
2. Potażnik Maja - śr. 5,58
3. Kaczmarek Wiktoria- śr. 5,33
4. Kuligowska Agata- śr. 5,33
5. Sokalski Hubert - śr.    
6. Pietrzak Maciej - śr. 5,0
7. Szymański Bartosz - śr. 5,0
8. Zarzeczny Hubert - śr. 5,0
klasa 7a
1. Tomków Aleksandra - śr. 5,71
2. Merk Julia - śr. 5,57
3. Amrogowicz Milena - śr. 5,43
4. Wolska Zuzanna - śr. 5,43
5. Janecki Bartosz - 5,36
6. Zielińska Agata - śr. 5,21
7. Klimas Aleksander - śr. 5,21
8. Lachowicz Klara - śr. 5,07
9. Macikowska Aleksandra - śr. 5,07
10. Firuta Krystian - śr. 5,0
11. Fuchs Karol - śr. 4,93
12. Fuchs Piotr - śr. 4,93
13.Rumowska Julia - 4,86
14. Belardo Elisa - 4,79
15. Amrogowicz Natalia - śr. 4,79
klasa 7b
1. Mugowska Maja - śr. 5,64
2. Mąkosza Aleksandra - śr. 5,36
3. Januszewicz Natalia - śr. 5,21
4. Hałabura Zbigniew - śr. 4,93
5. Krzywiecki Filip - śr. 4,93

klasa 8 a
Komar Laura - śr. 5,86
Amrogowicz Martyna - śr. 5,71
Jurek Hanna - śr. 5,5
Ociepa Kamil - śr. 5,29
Guzek Kamil- śr. 5,14
Bugaj Karolina- śr. 5,07
klasa 8 b
Rychter Szymon - śr. 5,56
Smolicz Michał- śr. 5,0
klasa 8 c
Zawiślak Aleksandra - śr. 5,67
Ławecka Wiktoria - śr. 5, 44
Zawadowska Aleksandra - śr. 5,33

Gimnazjum

klasa III a
Cyl Natalia - śr. 6,0
Józefowicz Małgorzata - śr. 6,0
Miniewska Dominika - śr. 5,88
Misior Oliwia - śr. 5,69
Mąkosza Marlena - śr. 5,53
Górewicz Wiktoria - śr,5,5
Perkowski Kacper - śr. 5,27
Walasek Julia - śr.5,2
Puchała Klaudia - śr. 5,19
Stankiewicz Marcin - śr. 5,13
klasa III b
Hałabura Dominika - śr. 5,89
Dudek Emilia - śr. 5,67
Fabicka Alicja - śr. 5,67
Miładowska Roksana - śr. 5,56
Misztal Michał - śr. 5,39
Kędzierska Julia - śr. 5,22
Romańczuk Szyman - śr. 5,11
Molenda Aleksandra - śr. 5,00
klasa III c
Skrobała Anna - 5,78
Kunysz Mateusz - śr. 5,5
Wielgosz Roksana - śr. 5,44
Krzywiecka Emilia - śr. 5,39
Domin Agata - śr. 5,28
Cech Nadia - śr. 5,22
Kłyszko Michał - śr. 5,11
Mróz Roksana - 5,00

Najlepsi uczniowie 2018/2019