^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! DLA ÓSMOKLASISTÓW

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty od piątku 31 lipca do wtorku 4 sierpnia, od godz. 9.00 do 13.00 w sekretariacie szkoły (możliwe inne godziny po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu). Po odbiór mogą zgłaszać się uczniowie, rodzice lub opiekunowie prawni (proszę zabrać dokument potwierdzający tożsamość). Przy odbieraniu zaświadczeń obowiązują zasady reżimu sanitarnego: do sekretariatu wchodzimy pojedynczo, pozostałe osoby czekają w korytarzu szkolnym z zachowaniem bezpiecznych odległości, osoby odbierające dokumenty mają maseczki ochronne na twarzy. Przypominamy, że od 31 lipca do 4 sierpnia br. macie czas, aby złożyć zaświadczenia w szkole ponadpodstawowej, w której chcecie kontynuować naukę.
 
UWAGA! DLA ÓSMOKLASISTÓW