^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2015/2016

Osiągnięcia  uczniów 2015/2016

Konkurs „Podwórko Nivea” – uczestnicy:  cała społeczność uczniowska oraz mieszkańcy gminy Otyń – nagroda główna „Plac Zabaw Nivea”

Tesco dla Szkół - "Przyszłość na talerzu" 

- klasa 6c i III c - I miejsce w województwie w konkursie reklam społecznych.

Nagroda: rzutnik multimedialny wizualizator

Konkurs przedmiotowy z matematyki:

Małgorzata Józefowicz (6a) – LAUREAT

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Radość pisania” pod patronatem KO w Gorzowie

- Zofia Kmieć klasa II B – wyróżnienie

VII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej

- Zespół wokalny z gimnazjum w składzie: Zofia Kmieć, Roksana Gotfryd,  Aleksandra Szymańska, Marta Banach - 2 miejsce

- Zofia Kmieć kl. (IIb) - I miejsce w kategorii solistów ze szkół gimnazjalnych

- Aleksandra Szymańska – (III b)- wyróżnienie  w kategorii solistów ze szkół gimnazjalnych – wyróżnienie

- Grupa wokalna ze szkoły podstawowej w składzie: Emilia Dudek, Róża Mucha, Alicja Fabicka, Dominika Hałabura, Wiktoria Hajder – II miejsce

- Dominika Hałabura (6b)– II miejsce

"Dzieło                 się – czyli sztuka spędzania wolnego czasu” - wojewódzki konkurs organizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze

- Nikola Soboń (4b) – wyróżnienie

„Coś niebieskiego” - ogólnopolski konkurs plastyczny – organizator SOSW w Lublińcu

- Małgorzata Józefowicz (6a) – kl. 6a wyróżnienie

„Zabierz mnie tam wyobraźnią -kolorowe impresje 2016” ogólnopolski konkurs plastyczny

- Alicja Szmigiel (5a)- Nagroda główna – wykorzystanie pracy w publikacji nutowej „Kolorowe Impresje”

- Nikola Soboń (4b) - kwalifikacja do wystawy głównej

Lubuski Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

- Natalia Cyl (6a)- wyróżnienie

IV Ogólnopolski Konkurs Baśniowy dla uczniów SP

- Wiktoria Ławecka (5c)

Ogólnopolski Konkurs”W kręgu literatury i sztuki”

- Aleksandra Zawiślak (5c) - Laureat

- Kamila Krzywiecka (5c) – wyróżnienie

Wojewódzki konkurs ”Baśń Matematyczna”

- Aleksandra Zawiślak (5c) - Laureat

- Jakub Grzesik (6a) – wyróżnienie

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

- Natalia Cyl 6a – I miejsce

- Wiktoria Hajder 5b – II miejsce

- Adam Niziałek – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Radość pisania” pod patronatem KO w Gorzowie

- Zofia Kmieć (II b) – wyróżnienie

Tydzień Historii Regionalnej „Kapliczki w mojej miejscowości” - konkurs plastyczny

- Magdalena  Ważna (3a)

- Amelia Statkiewicz (3a)

- Marcelina Romańczuk (2c)

Konkurs ALBUS z przyrody

- Nikola Soboń – wyróżnienie

Olimpus matematyczny:

Małgorzata Józefowicz - Tytuł LAUREATA – 6 miejsce w kraju

Bartosz Baran - Tytuł LAUREATA – 10 miejsce w kraju

Kangur Matematyczny:

Małgorzata Józefowicz (6a) – wynik BARDZO DOBRY

Wiktor Nowak (5a)- WYRÓŻNIENIE

Bartosz Baran (IIIc) – WYRÓŻNIENIE

Magdalena Józefowicz (2a) -– WYRÓŻNIENIE

X Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej - Konkurs zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 8 Nowej Soli

- Zofia Kmieć IIb, Aleksandra Szymańska IIIb - 1 miejsce

XXVI Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych

Jakub Janik IIb, Zofia Kmieć IIb, Jakub Perkowski IIb, Bartek Stankiewicz IIb, Julia Brzóz IIb, Paulina Michałowicz IIb, Magdalena Żukowska IIb, Roksana Gotfryd IIb, Klaudia Plas IIb, Dominika Hałabura 6b, Alicja Fabicka 6b, Aneta Hałabura Ib, Filip Krzywiecki 4b, Nikola Soboń 4b, Izabela Wiśniewska 4b, Amelia Kubiak 4b, Aleksandra Macikowska 4a, Milena Amrogowicz 4a, Aleksandra Tomków 4a - wyróżnienie w finale wojewódzkim

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów 2015/2016