^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

WAŻNE OGŁOSZENIA

Proszę o zapoznanie się z ogłoszeniami dotyczącymi pracy stołówki i świetlicy. Obowiązują również nowe zasady dowozu. LINK

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 Po czasie odpoczynku, relaksu, pełni nowej energii i zapału, 3 września przywitaliśmy kolejny rok szkolny. Dzień ten był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy z przejęciem oczekiwali na spotkanie z nowymi wychowawcami. Dla nich przygoda z edukacją w otyńskiej szkole dopiero się zaczyna, ale są i tacy, którzy w tym roku opuszczą to miejsce. Będą to uczniowie aż sześciu oddziałów - tegoroczni ósmoklasiści i ich starsi o rok koledzy z gimnazjum. Niezależnie jednak od wieku, na kolejne wakacje będziemy musieli poczekać następnych dziesięć miesięcy. Życzymy więc wszystkim samych sukcesów, chęci do podejmowania wyzwań, a przede wszystkim rozwijania pasji i realizacji marzeń.

Czytaj więcej: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Akcja Narodowego Czytania "Przedwiośnia" St. Żeromskiego

We wtorek, 11.09.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami- polonistami przyłączyli się do akcji Narodowego Czytania "Przedwiośnia" St. Żeromskiego.

W ciągu trzech godzin lekcyjnych prezentowali fragmenty tej pięknej a zarazem mądrej książki. Wspólna lektura "Przedwiośnia" stała się nie tylko promocją czytelnictwa, ale też formą uczczenia jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.Pomogła jeszcze bardziej przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku i zadumać nad dziejami Ojczyzny.
Pragniemy podziękować dyrektorowi GCK W Otyniu, panu K.Gąsiorowi, za udostępnienie rekwizytów, które przybliżyły nam klimat epoki.

Czytaj więcej: Akcja Narodowego Czytania "Przedwiośnia" St. Żeromskiego

Aktualności 2018/2019