^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2018/2019

  • Finalistka Przedmiotowego Konkursu z matematyki - Małgorzata Józefowicz
  • Finalistka Przedmiotowego Konkursu z języka polskiego-Anna Skrobała
  • VII Ogólnopolski Konkurs Literacko- Plastyczny/ E-Lectura -   Natalia Cyl I miejsce w kraju/ test wiedzy;
  • Konkurs recytatorski Pro Arte 2019 /eliminacje powiatowe/ -  Jas Maria wyróżnienie;  Cyl Natalia wyróżnienie;
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Baczyniak” -  Cyl Natalia II miejsce;  Milena Majewska  wyróżnienie;
  • Gra miejska „Jestem na Tak” -  Emilia D., Martyna A., Emilia K.  III miejsce;
  • Konkurs PCK  „Zdrowy Uśmiech to mój skarb” -  Maciej Kwiatkowski  dyplom za I miejsce  w kategorii wiekowej;
  • Wojewódzko konkurs plastyczny “Dzieło się, czyli sztuka myślenia o niebieskich migdałach” Joanna Fabicka – II m, Magdalena Józefowicz – wyróżnienie;
  • Wojewódzki konkurs plastyczny - “Dbam o piękno mego domu - Ziemi” Milena Bredlak, Magdalena Ważna, Emilia Graczyk - laureatki nagród głównych;
  • Finaliści III edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Biblista Junior-Daria Puzacz kl.4c, Błażej Paszkiewicz kl.5b;
  • Ogólnopolski Konkurs "Olimpus Matematyczny" - Małgorzata Józefowicz X miejsce w kraju i tytuł LAUREATA;
  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - Julia Merk, Małgorzata Józefowicz, Magdalena Józefowicz, Zbigniew Hałabura - WYRÓŻNIENIA;
  • IX Powiatowy Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych - Klara i Karolina Lachowicz - I miejsce, II miejsca Wiktoria Szyszka i Ala Fabicka, III miejsce  zespół w składzie Dominika Hałabura, Michał Misztal i Klara Lachowicz oraz III miejsce Ola Jensch, wyróżnienia Natalia Cyl i Dominika Miniewska;
  • Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej - w grupie 1-6 I miejsce Ola Jensch, a w kategorii 7-8 i gimnazjum I miejsce zespół w składzie Klara Lachowicz, Wiktoria Szyszka, Hania Jurek i Michał Misztal;
  • XIV Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - Klara Lachowicz I miejsce, w duecie z siostrą również najwyższa nagroda, Wiktoria Szyszka i Michał Misztal w tej samej kategorii - II, Dominika Hałabura - II m, Hania Jurek - solo III, a z zespołem I m, Ala Fabicka, Ola Jensch, Karolinka Lachowicz wyróżnienia;
  • Międzyszkolny Konkurs Wokalnym "Kocham mój kraj" -

    Dominika Hałabura - II miejsce, Hanna Jurek, Michał Misztal - nagroda specjalna.

     

    Osiągnięcia sportowe:

    kl.6a
    Franciszek Papież:
    - Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym - złoty medal - singiel, złoty medal - debel
    - Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w T. St. - brązowy medal
    - Finał Ogólnopolski W Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych - 14 miejsce.
    - Eliminacje Wojewódzkie Memoriału Andrzeja Grubby  w T. St.- 2 miejsce.
    - Finał Ogólnopolski Memoriału Andrzeja Grubby w T. St. - 15 miejsce.
    - Międzynarodowe Mistrzostwa Belgii w Kategoriach Młodzieżowych - brązowy medal - singiel


    Magdalena Ważna :
    - Finał Wojewódzki  Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Stołowym - brązowy medal
    - Drużynowe Mistrzostwa Województwa w T. St. - brązowy medal
    - Indywidualne Mistrzostwa Województwa w T. St. - brązowy medal - gra deblowa
    - 1 miejsce w Międzyszkolnej Lidze Tenisa Stołowego

    Mikołaj Nowak;
    - Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w T. St. - brązowy medal

    Kl. 5c
    Alex Kusyk:
    - Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym - srebrny medal
    - Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym - złoty medal - gra deblowa
    - Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w T. St. - brązowy medal
    - Finał Ogólnopolski w Drużynowym Tenisie stołowym Szkół Podstawowych - 14 miejsce.
    - Eliminacje Wojewódzkie Memoriału Andrzeja Grubby  w T. St.- 2 miejsce.
    - Finał Ogólnopolski Memoriału Andrzeja Grubby w T. St. - 15 miejsce.

Osiągnięcia uczniów 2018/2019