^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Mamy

Mama to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka mama to najważniejsza osoba w jego życiu. Dlatego też co roku w Zespole Szkół w Otyniu nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do mam organizując Dzień Matki.


Z tej właśnie okazji 28 maja 2015 r. odbyła się uroczysta akademia. Wychowawczynie klas zadbały, aby tego dnia sala była pięknie udekorowana i stała się sceną, na której dzieci odświętnie ubrane zaprezentowały bogaty program artystyczny. Były piosenki, wierszyki, scenki rodzajowe oraz życzenia dla kochanych mam. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna, a mamy uczniów czuły się wyjątkowo.

mgr M. Kozak

Dzień Mamy