^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Finałowy turniej w badmintona

                W dniu 06.06. odbyły się finałowe rozgrywki Szkolnego Turnieju w Badmintona. W czwartkowe popołudnie w szranki rywalizacji stanęło 11 uczennic z klas VI i VII.

Tak się akurat złożyło, że uczestnikami były same przedstawicielki płci pięknej, jednakże emocji było co niemiara. Niektóre sety rozgrywały się w mgnieniu oka, a inna znów były pokazem zaciętości i akcji „punkt za punkt”.

 

Wysoka temperatura zewnętrzna, była niczym w porównaniu z tą wywołaną rywalizacją na sali. Jednakże zawodniczki do końca zachowały klasę i grały wg zasad fair play. Ostateczna klasyfikacja ukształtowała się następująco: I miejsce – Natalia Amrogowicz kl. 7a, II miejsce – Aleksandra Felusiak kl. 6b, III miejsce – Oliwia Słońska kl. 6b, IV miejsce – Zuzanna Ciosmak kl.6a.

Każda uczestniczka rozgrywek otrzymała zdrowy, jadalny upominek. Dodatkowo zwyciężczynie zostały nagrodzone sprzętem sportowym – idealnym do aktywności na świeżym powietrzu w czasie zbliżających się wakacji.

Niestety to była ostatnia szansa w tym roku szkolnym do sportowej rywalizacji. Co będzie w następnym roku szkolnym? Czas pokaże….

ze sportowym pozdrowieniem

Kinga Popowicz

Krystyna Klepacka

/koordynatorki/

 

Finałowy turniej w badmintona