^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

FINALIŚCI DIECEZJALNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły, Daria Puzacz z klasy 4c oraz Błażej Paszkiewicz z klasy 5b, którzy wzięli udział w Finale III edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Biblista Junior” wykazali się tak dobrą znajomością Ewangelii według św. Marka, że wywalczyli sobie miano finalistów. Ostatni etap tego konkursu został przeprowadzony w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Gościkowie-Paradyżu. Uczestników swoją obecnością zaszczycił  J.E. Ks. Bp Tadeusz Lityński oraz  Kurator Lubuski p. Ewa Rawa, którzy wyrazili swój podziw dla wiedzy i prezentowanej postawy uczniów.

Gratulujemy Darii i Błażejowi sukcesów!

mgr Dominika Tomków

FINALIŚCI DIECEZJALNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ