^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

I miejsce dla uczennic z Otynia …..

27 września drużyna w składzie: Martyna Amrogowicz., Emilia Dudek., Emilia Krzywiecka. reprezentowały naszą szkołę w grze terenowej w ramach obchodów 100 – lecia Niepodległości  i 100 – lecia Lotnictwa Wojskowego. Impreza została zorganizowana przez Zespół Szkół Akademickich „Lotnik” w Zielonej Górze. W czasie gry dziewczyny musiały wykazać się wiedzą na temat biografii lotnika z  Dywizjonu 303, Horbaczewskiego.

 Odpowiadały też na pytania związane z zagadnieniem uzależnień i używek. Sprawdzana była również ich wiedza na temat środowiska naturalnego. Na punktach kontrolnych znalazły się konkurencje sprawnościowe i zwinnościowe, z którymi nasze uczennice także nie miały problemów. Drużyna z Otynia doskonale poradziła sobie ze wszystkimi zadaniami, co przełożyło się na zajęcie I miejsca. W nagrodę za taki sukces dziewcząt otrzymały tablety, które został im wręczone podczas uroczystej gali.

Całe przedsięwzięcie było bardzo ciekawym i pouczającym wydarzeniem, promującym wśród młodego pokolenia patriotyzm XXI wieku.

 

I miejsce dla uczennic z Otynia …..