^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Pożegnanie uczniów trzecich klas 2018

„Co dzień, gdy przejdziesz próg, jest tyle dróg, co w świat prowadzą.
I znasz sto mądrych rad, co drogę w świat wybierać radzą.
I wciąż ktoś mówi ci, że właśnie w tym tkwi sprawy sedno,
byś mógł z tysiąca dróg, wybrać tę jedną…”

Kolejny rok za nami, kolejny rocznik absolwentów opuścił mury otyńskiej szkoły.  Mądrzejsi, dojrzalsi, z bagażem wspomnień odchodzą w dorosłość. W czwartek odbyła się piękna uroczystość pożegnania trzecioklasistów. W obecności rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości gimnazjaliści odebrali z rąk dyrektora Jarosława Suskiego świadectwa ukończenia szkoły oraz liczne nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w konkursach wiedzy, zawodach sportowych i aktywność na rzecz społeczności szkolnej.

Po części oficjalnej zebrani w sali gimnastycznej mogli wysłuchać wierszy i piosenek, które przygotowali młodsi uczniowie wraz z wychowawcami.

Trzeba przyznać, że pożegnania zawsze wywołują wiele wzruszeń i tak było również na wczorajszej uroczystości. Niejednemu w oku zakręciła się łza, ale życie toczy się dalej. Absolwenci już niedługo zostaną przyjęci do nowych szkół. Życzymy im, żeby były to te wymarzone szkoły i żeby osiągali w nich same sukcesy. Powodzenia!

MPK

Pożegnanie uczniów trzecich klas 2018