^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z BOGIEM

Czas Wielkiego Postu jest okazją do podjęcia decyzji o zmianie życia na lepsze. Podczas szkolnych rekolekcji mieliśmy okazję spotkać się z siostrami ze Wspólnoty Błogosławieństw oraz zespołem ewangelizacyjnym Syjon, którzy pomagali nam przypomnieć sobie, że z Bogiem można się przyjaźnić. Dzięki ich zaangażowaniu wielu z nas uświadomiło sobie, jak cenni jesteśmy w oczach Boga, jakie przeszkody utrudniają nam bliską relację z Nim, jak te przeszkody pokonać. Był to czas prawdziwego wzrastania w wierze, wzmacniania świadomości własnej wartości, szukania drogi powrotu do Boga przy pomocy Słowa Bożego, modlitwy, śpiewu, świadectwa życia ewangelizatorów.  

Nie do przecenienia była również możliwość spotkań uczniów ze swoimi wychowawcami w tych dniach. Spowiedź i Eucharystia na zakończenie rekolekcji sprawiły, że kościół wypełnił się młodymi, pełnymi wdzięczności ludźmi. Dziękujemy prowadzącym rekolekcje za podzielenie się z nami wiarą i otwarcie na nasze potrzeby.                                        Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do dobrego wykorzystania tego czasu.

Katecheci

ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z BOGIEM