^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Przedszkolaka za nami

Kto odwiedził Zespół Szkół w Otyniu w piątkowe popołudnie, na pewno nie żałował. Choć pogoda nie zachęcała do wychodzenia z domu, w naszej szkole było gwarno i kolorowo. Na maluchy czekało mnóstwo atrakcji - dmuchane zamki, malowanie twarzy, pokaz programowania, teatrzyk, tańce, popisy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, zwiedzanie sal lekcyjnych czy kawiarenka ze słodkościami - to tylko niektóre z nich. 
Należy dodać, że w tym roku Dzień Otwarty skierowany był przede wszystkim do najmłodszych, którzy od września rozpoczną naukę w nowowybudowanym przedszkolu oraz przekroczą szkolne mury, jako pierwszoklasiści. 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy.

 

M.P.K

Dzień Przedszkolaka za nami